Apartmánový dům je vzdálen 400 m od termálního koupaliště, v blízkosti se nachází pizzerie, letní kino, potraviny, hostinec, fotbalové hřiště.


V apartmánovém domě poskytujeme apartmán s 5 lůžky s možností dvou přistýlek a dvě samostatná čtyřlůžková studia. Apartmán i studia představují samostatné bytové jednotky, které jsou vhodné ke strávení příjemné dovolené.

Svou prostorností splňují všechny předpoklady pro naplnění pocitu soukromí a pohody.
Věříme, že určitě naplní Vaše představy o ideální dovolené a odpočinku. Parkování je zajištěno v uzavřeném dvoře u apartmánovém domě. Možnost posezení v zatravněné zahradě, grilování, volejbal. Zahrada se nachází naproti apartmánového domu.

APARTMÁN:

Apartmán se rozprostírá na dvou podlažích. Je mezonetového typu. Nabízí samostatný vchod, kde se nachází terasa s teakovým nábytkem. V přízemí se nachází prostorná společenská místnost, sedačka, jídelní stůl, kompletně zařízená kuchyňka. Kuchyňský kout je vybaven elektrickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, toustovačem, ledničkou, rychlovarnou konvicí. V kuchyňské lince najdete vše potřebné pro vaření i servírování pokrmů.

Apartmán disponuje samostatným sociálním zařízením s WC a sprchovým koutem.
Je vybaven barevným TV přijímačem a CD přehrávačem. Na patře se nachází ložnice s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky. Schodiště je zajištěno dětskou ohrádkou.
Studio 1+2

Studio se rozprostírá na jednom podlaží. Nabízí samostatný vchod s terasou zařízenou teakovým nábytkem. Nabízí kompletně zařízenou kuchyňku s jídelním stolem.

Kuchyňský kout je vybaven elektrickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí. Najdete v něm také nádobí a doplňky potřebné k přípravě a podávání jídel.

Součástí studia je vkusně zařízená koupelna vybavena sprchovým koutem. Studio je vybaveno barevným TV přjímač a CD přehrávačem. Nabízí spaní na pohodlné manželské posteli a plnohodnotném rozkládací dvoulůžku.

KONTAKT:

Katarína Holonková
Senčianska 91/35
SK-941 48 Podhájska
Tel.: +421-35-6507757
Mobil: +421-905-219108

WWW.PODHAJSKA.ORG