Nabízíme ubytování v obci Podhájska, známé svým geotermálním pramenem s jedinečnou slanou vodou s příznivými léčebnými účinky – nazývané i slovenskými Mrtvým mořem. Stravování je individuální, v sousedství ubytovacích zařízení se nacházejí potraviny. Bohaté stravovací možnosti nabízí také areál koupaliště.


Ubytování ve dvou apartmánových domech:

První apartmánové bydlení nabízí dva pokoje a to: 4-lůžkovou a 3-lůžkovou. Pro tyto 2 pokoje je k dispozici plně vybavená společná kuchyň s možností vaření (nádobí, chladnička s mrazákem, mikrovlnka, varná deska, rychlovarná konvice), TV, koupelna a WC. Tento tip ubytování je vhodný zejména pro rodiny a známých. Za neobsazené lůžko se neplatí.
Ve druhém apartmánovém domě jsou tři pokoje – třílůžkové s vlastním sociálním zařízením. Za neobsazené lůžko se neplatí. Pro tyto tři pokoje je k dispozici plně vybavená kuchyň (nádobí, chladnička s výparníkem, mikrovlnka, varná deska, rychlovarná konvice) K dispozici je také společenská místnost s TV (satelit).
Ubytování je celoročně.
Nástupní den – sobota – od 12.00 do 14.00 hod.
Poslední den – sobota – odjezd do 10.00 hod.

Areál zahrady nabízí kryté zahradní sezení. Vzdálenost od termálního koupaliště je cca. 800 m, od nádraží cca. 400 m. Parkování je možné ve dvoře. Ubytovací areál je uzavřen, bez možností přístupu jiným osobám.

KONTAKT:

Račianska 33, Bratislava 831 02
Tel.: +421 244 252 900
Mob.: +421 903 452 900
Mail: legiotour@legiotour.sk