Apartmány Polákovi – Podhájska

Apartmány Polákovi – Podhájska

Ubytování  Podhájska – v plně vybavených apartmánech, vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Ubytování se nachází cca 1200 m od samotného koupaliště. Kompletně zařízená kuchyně, TV/SAT, terasa, zahradní gril, pro děti pískoviště se skluzavkou, wifi zdarma, možnost ubytování domácích mazlíčků. Parkování přímo v objektu. V blízkosti se nachází 3D kino a kavárna.

Ubytování Podhájska

Studio 1,2,3

Ubytování ve třech 4-lůžkových studiích s kompletně zařízenou kuchyní (el. vařič, mikrovlnka, varná konvice, lednička), se sociálním zařízením (WC a sprcha), TV/SAT a terasou. K dispozici je i zahradní gril a pro deti skluzavka. V celém objektu je dostupné WiFi. Možnost ubytování s domácícmi mazlíčky. V blízkosti se nachází i 3D kino a kavárna. Kino je velmi moderní – nabízí 3D obraz a kvalitní Dolby digital ozvučení.

Cena: 10 EUR / osoba / noc
Studio 4

Ubytování ve dvoulůžkovém studiu s kompletně zařízenou kuchyní (el. vařič, mikrovlnka, varná konvice, lednička), se sociálním zařízením (WC a sprcha), TV/SAT a terasou. K dispozici je i zahradní gril a pro deti skluzavka. V celém objektu je dostupné WiFi. Možnost ubytování s domácícmi mazlíčky. V blízkosti se nachází i 3D kino a kavárna. Kino je velmi moderní – nabízí 3D obraz a kvalitní Dolby digital ozvučení.

Cena: 9 EUR / osoba / noc


Ubytování v podkroví

Ubytování ve třech 2, 3 a 4-lůžkových pokojích se sociálním zařízením (kouupelna, WC a sprcha), TV/SAT, klimatizací a ledničkou na každém pokoji. Plně vybavená kuchyně je společná pro všechny pokoje v podkroví. Před vstupem do podkroví je venkovní posezení na kryté terase. K dispozici je i zahradní gril a pro děti skluzavka v přízemí. V celém objektu je dostupné WiFi. Možnost ubytování s domácícmi mazlíčky. V blízkosti se nachází i 3D kino a kavárna. Kino je velmi moderní – nabízí 3D obraz a kvalitní Dolby digital ozvučení.

Super cena: 7 EUR / osoba / noc
KONTAKT:

Marek & Silvia Polákoví
Ubytování Podhájska
Nová 199/87, 941 48 Podhájska
Tel.: +421 905 15 14 14, +421 911 15 14 14
E-mail: rezervace.podhajska@gmail.com

www.podhajska.net

 

Apartmány Polákovi ubytování Podhájska
Apartmány Polákovi ubytování Podhájska