Ubytování přímo v areálu koupaliště Podhájska. Plně vybavené apartmány s kuchyňským koutem, umístěné nad restaurací. Ubytování pro rodiny s dětmi – celoročně.

Ubytování v nových, plně vybavených apartmánech. Našim hostům nabízíme pohodlné ubytování v příjemně zařízených 6 apartmánech s kapacitou dvou a tří lůžek. Apartmány jsou totožně rozmístěny ve dvou budovách. V každé z budov jsou Vám k dispozici dva dvoulůžkové a jeden třílůžkový apartmán. Součástí apartmánů je klimatizace, televize se satelitem, kuchyňský koutek vhodný pro rychlou přípravu stravy (chladnička, mikrovlnná trouba, varná konvice, příbory) a umyvadlo. V každé budově mohou ubytovaní hosté využívat dvě toalety a jeden sprchový kout.

Výborným benefitem ubytování je také restaurace, umístěná v těsné blízkosti apartmánů, ve které Vás obslouží vždy ochotný a vstřícný personál a můžete si zde vybrat ze široké nabídky chutných jídel a nápojů. Celý areál koupaliště Vám nabízí mnoho atrakci a zábavy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Největší výhodou našeho ubytování je jeho umístění – doslova pár kroků od bazénů! Základní potraviny se dají nakoupit v místních potravinách, které se nacházejí několik desítek metrů od koupaliště.
KONTAKT:

Gazdovský dvor
Jana Návojská, Tel.: +421 903 896 510

www.gazdovsky-dvor.eu