Hotel Borinka *** se nachází v areálu termálního koupaliště. Skládá se ze dvou částí, které nabízejí 41 pokojů a 4 apartmány s celkovou kapacitou 105 pevných lůžek. Vkusně zařízené 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, televizorem, rádiem, minibarem, trezorem (za poplatek). Apartmány se skládají s obýváku a ložnici – jsou klimatizované. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu se sezením.

Uprostřed dvou částí se nachází recepce s nepřetržitým provozem, která poskytuje i prodej suvenýrů, pohlednic, drogerie, nealko nápojů, atd. V prostorách recepce wifi free zone. Hotel nabízí i možnost polopenze. Stravování hotelové hosty je zajištěno v restauraci Jasmín v blízkosti hotelu. Součástí hotelu je kavárna vhodná na uspořádání seminářů, školení, rodinných akcí, či sympozií. Parkoviště se nachází přímo před hotelem. Objekt je monitorován kamerovým systémem.

Výhodou hotelu je možnost vstupu do areálu koupaliště více krát denně spojovací chodbou, která umožňuje přechod až do Wellness centra Aquamarin.

PRO KONKRÉTNÍ INFORMACE O DOSTUPNOSTI UBYTOVÁNÍ A CENÁCH VOLEJTE: +421 35 6586 195 (Hotel Borinka, chatková osada)

 

FORMULÁŘ UBYTOVÁNÍ ZDE

Hotel Borinka Podhájska

Hotel Borinka Podhájska