Letos vám nabízíme nové typy masáží a tureckých lázní ve Wellness Centru Akvamarin.

AROKAYA THAI MASSAGE – Thajské masáže

1. Tradiční thajská masáž je pozoruhodná syntéza jógy, akupresury a strečinku. Jde o velmi aktivní masáž, při které terapeutka množstvím protahovacích manévrů rozpohybuje Vaše ztuhlé a bolavé tělo. Nejde jen o obyčejné masírování svalů a kloubů, ale zejména o práci s akupresurními body. Tento druh masáže podporuje lymfatický a krevní oběh, zvyšuje energii a vitalitu, zlepšuje pohyblivost svalů a kloubů, dýchání a držení celého těla, léčí chronické problémy kloubů, svalů a pomáhá i při psychických problémech. Během masáže se nepoužívají masážní oleje a balzámy, zákazník je oblečený v pohodlném oblečení z přírodního materiálu. Masérka používá své ruce, lokty, kolena a chodidla. Tato masáž je vhodná pokud trpíte bolestmi zad a svalstva, pokud jste pod vlivem stresu, pracovní nebo osobní zátěže, pokud nedokážete účinně relaxovat, pokud provádíte různé sporty nebo se jinak fyzicky namáháte.


2. Aromaterapeutická olejová masáž je příjemná a uvolňující aromaterapeutická procedura, která je rytmickejšou verzí thajské masáže. Je kombinací léčivých účinků dotyku a polechtání čichových buněk nádhernými orientálními vůněmi olejů. Masérka používá třecí hmaty a akupresurní tlaky tak, aby citlivě uvolnila Vaše tělo a mysl. Masáž uvolní svalové napětí a přinese příjemnou relaxaci, zvlhčí a omladí pokožku. Na výběr svým zákazníkům nabízíme několik vůní olejů.

3. Teplá olejová masáž – kokos je podobná jako aromaterapeutická olejová masáž, která spojuje účinky uklidňující masáže a bohaté péče o pokožku celého těla. Horkou olej má schopnost se intenzivněji vstřebávat do pokožky a ztuhlé svalstvo se teplem zázračně uvolní. Kokosový olej obsahuje velké množství antioxidantů – vitamínů A, C a E. Krásně se vstřebává do pokožky, výborně hydratuje, zvláčňuje a nechává tak pokožku mladistvou, pružnou a hladkou.

4. Horká bylinná masáž je spojením tradiční thajské masáže a přikládání horkých bylinných sáčků na energetická centra těla. Bylinné sáčky obsahují v bavlně nakompresovanú směs vzácných thajských bylin a aromatických látek, přičemž nahříváním pod parou dochází k aktivaci účinných složek. Napařené sáčky se otřením aplikují na pokožku podél meridiánů. Masáž uvolňuje ztuhlé, bolestivé a namožené svaly a vazy, bolesti zad, kožní onemocnění.

5. Thajská královská masáž je trojkombinací tradiční thajské masáže, aromaterapeutické olejové masáže a horké bylinné masáže.

6. čtyřruční aromterapeutická masáž je luxus v podobě péče čtyřech rukou dvou profesionálních terapeutek, které budou hýčkat Vaše tělo pohyby dlaní za použití voňavých masážních olejů.

7. – 8. Peelingové masáže jsou spojením 30 minutového tělového peelingu a 60 minutové aromaterapeutické olejové masáže nebo teplé olejové masáže. Peeling čistí póry pokožky tím, že odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, navrací jí mladistvý a svěží vzhled.

9. Thajská reflexní masáž nohou je akupresurní procedura, při které dochází ke stimulaci reflexních bodů na chodidlech, které odpovídají jednotlivým vnitřním orgánům těla. Tato masáž zahrnuje masáž bérce, masáž drah meridiánů a nervových zakončení umístěných na chodidlech.

10. Masáž zad a šíje je zaměřena na nejvíce zatěžované, ztuhlé a bolestivé partie těla, jakými jsou záda, šíje, sedací část, okolí křížů a pánve.

11. Masáž zad a nohou je kombinací masáže zad a šíje a thajské reflexní masáže nohou.

12. Protistresová masáž hlavy a obličeje uvolňuje ztuhlé svalstvo ramen a šíje a stimuluje energetické body obličeje a vlasové části hlavy.

13. Thajská masáž pro nastávající maminky zmírňuje bolesti zad a otoky nohou, odstraňuje nevolnost, posiluje svaly v oblasti páteře, podporuje dobrý spánek, ulevuje kloubem, pomáhá zabraňovat tvorbě strií, aktivuje tvorbu hormonů štěstí. Provádí se buď na zádech, na boku nebo v tureckém sedu podle toho, v jaké fázi těhotenství se nastávající maminka nachází.

14. Thajská aromaterapeutická masáž pro děti


AROKAYA HAMMAM – TURECKÝ KOUPEL

Turecká lázeň – Hammam je velmi uklidňující zážitek, který nabízí dokonalou očistu těla i duše, odplavují se nečistoty, ztrácejí se negativní energie i emoce, tělo je zregenerované a nabité energií.

Odstraňuje škodlivé látky z těla, bolest, rozproudí tok lymfatického systému, odbourává stres a napětí, uvolňuje svaly, čistí a detoxikuje organismus, zlepšuje krevní oběh.

Procedura začíná pobytem v parem lázni nebo na horkém mramoru, které postupně zahřívá tělo, otevírá kožní póry a uvolňuje svalové napětí. Následně očista pokračuje na vyhřívaném mramorovém pódiu, kde hammam master odstraňuje speciální rukavicí „Kessel“ odumřelou pokožku z celého těla, očišťuje, zjemňuje a zkrášluje pokožku. Tělo se tak připravuje na další fázi procedury a tou je masáž pěnou z olivového mýdla. Hammam master vytvoří pomocí textilního pytle množství pěny a pěnových bublin, kterými zahalí celé tělo. Následuje mydlení, které důkladně rozpouští nečistoty na pokožce. Po mýdlové masáži je pokožka čistá, měkká a hladká. Po krátkém odpočinku a občerstvení následuje relaxační masáž celého těla vzácnými aromatickými oleji, po které pokožka zůstává vyživená a hebká.

Objednávky a rezervace: +421 911 010 233