Penzion Jople Podhájska

Penzion Jople Podhájska

Penzion Jople ** vám nabízí ubytování v příjemném prostředí, ve kterém si odpočinete a načerpáte nové síly. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i pro větší skupiny. V penzionu se nachází osm pokojů. V každém pokoji je manželská postel, TV a sociální zařízení. V pokojích na patře je balkon, lednice a fén. V celém objektu je WiFi.
Penzion Jople nabídka:

Součástí penzionu je jídelna, která je v letním období propojená s terasou. V naší jídelně najdete i bar. Hostům poskytujeme polopenzi. Snídaně jsou podávány formou kvalitních švédských stolů. K večeři podáváme polévku a výběr ze dvou jídel. K dispoícii je venkovní krb, ve kterém je možné grilovat a opékat.

Pro milovníky sportu máme připraveno multifunkční hřiště s umělým povrchem, které je v objektu penzionu. Využívat ho můžete i během večerů, protože jeho součástí je osvětlení.
Hřiště se dá využít na různé sportovní hry – basketbal, volejbal, tenis a různé jiné sporty. Záleží pouze na vaší volbě. Kromě toho vám však rádi zapůjčíme kola, které určitě využijete v okolí Podhájské.
KONTAKT:

Penzión Jople**
Podhájska – Svätuša č. 31
941 48 Podhájska

e-mail: jople@podhajska-jople.sk
rezervacie: +421 905 823 505
recepcia:    +421 908 579 525

www.podhajska-jople.sk