Penzion Karen Podhájska

Penzion Karen Podhájska

Penzion Karen nabízí pro ubytování své hosty 2 komfortní apartmány a 12 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s masážní sprchou a WC, barevným LCD televizorem s možností sledování satelitních programů.


Každý pokoj má připojení na internet a minibar. Součástí penzionu je také moderní jídelna, letní terasa, altán s možností grilování a příjemného posezení, hlídané a monitorované parkovisko.Môžete využít i půjčovnu kol a skútrů.

Penzion Karen služby

Penzion je vhodným východiskem na různé turistické vycházky, jakož i cyklistické túry, hříchem by bylo nevyužít termální koupaliště v Podhájské s léčivými a regeneračními účinky, které jsou známé nejen u nás na Slovensku, ale také v zahraničí. Penzion je vybaven dvěma apartmány, dvanácti dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky.

Do poskytovaných služeb penzionu Karen patří hlavně kvalitní stravování, pro které je vytvořen prostor v jídelně s kapacitou 30 míst. Snídaně formou bohatých švédských stolů, pestré obědy a nabízíme i možnost dokoupení večeří. Samozřejmě je možné objednat si i dětské porce a dietní jídla. Během dlouhých večerů je možné využít altán, ve kterém je vše připraveno k pohodové grilování s přáteli a rodinou.

Penzion Karen je vybaven špičkovou technologií, pro speciální úpravu kvality vody pro zajištění kvalitního pitného režimu, přípravy chutných jídel a osvěžujících nápojů. Každý pokoj má vlastní koupelnu s masážní sprchou a WC, barevný LCD televizor s možností sledování satelitních programů, připojení na internet a minibar.

Parkoviště penzionu Karen je umístěno vrámci uzavřeného areálu, kde ve každé době je hlídané a monitorované kamerovým systémem. Koupaliště v Podhájské je vzdáleno od Penzionu Karen necelých 900 metrů, takže není problém si udělat kratší procházku, spojenou s jeho návštěvou.

Penzion Karen kontakt

Svatuša 226, Podhájska

Tel.: +421 905 978 661

www.penzion-karen.sk