Hledáte ideální místo pro Váš relax, odpočinek, nebo rekreaci? Nemusíte hledat dál. Nově vybudovaný a komfortně zařízený penzion v jedné z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit na Slovensku – v Podhájské – vás překvapí svým netradičním architektonickým řešením, vkusným a moderním vybavením.
Penzion na první pohled upoutá svým jedinečným charakterem jak venku, tak v interiéru zajímavým centrálním kruhovým schodištěm. Celé barevné řešení je velmi atraktivní a uklidňující, navozuje pocit pohody a odpočinku k čemuž přispívá i rozsáhlá a rozmanitá zahrada obklopující penzion, kterou můžete využít jako místo odpočinku nebo jako místo přátelského posezení s možností grilování.

Podobně, s ohledem na Váš komfort jsou řešeny všechny pokoje a apartmány – pěkné, moderní a přitom velmi útulné. Každý apartmán je barevně jinak řešen a má svůj jedinečný charakter. V přízemí na Vás čeká klimatizovaná jídelna s barem spojená s venkovní terasou, kde můžete příjemně posedět s rodinou a přáteli. V penzionu je možnost celodenního stravování, je zde kompletně vybavená kuchyně.
KONTAKT:

Penzión Prima Podhájska
Zdravotnícka ulica č. 893
(Vedľa zdravotného strediska)
94 148 Podhájska, Slovensko

tel. +421 (0) 35 658 63 33
tel. +421 911 901 091
email: info@primapodhajska.sk

www.primapodhajska.sk