Penzion Pulse – se nachází v Podhájské, část Belek. Tato část je nejkrásnější částí obce Podhájska, odkud je výhled na přilehlé lesy, které nabízejí kouzelný pohled v každém ročním období během dnů strávených u nás.
Penzion Pulse – ubytování:

Penzion Pulse – je penzion, který nabízí svým klientům jedno z nejvýhodnějších ubytování v poměru „cena a kvalita“. Kromě základních ubytovacích a stravovacích služeb nabízí i řadu jiných doplňkových služeb, které se stávají nedílnou součástí rekreačních pobytů.

Penzion Pulse má k dispozici 15 dvoulůžkových, 3 třílůžkové pokoje a 2 apartmány, které jsou řešeny jako 2 samostatné dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Tyto jsou vhodné hlavně pro rodiny s dětmi. Všechny 2 a 3 lůžkové pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, Ubytování s balkonem, TV a připojením na internet. Zařízené jsou stylovým a standardním moderním nábytkem, který splňuje požadavky dnešní doby.

Na některých vybraných pokojích je možnost klimatizace. Parkoviště pro klienty penzionu je bezplatné v zadní části areálu. Jako další bezplatné doplňkové služby nabízíme: připojení na internet, bazén s mořskou solí od května do října v areálu penzionu, doprava našim mikrobusem do areálu koupaliště.
Penzion Pulse – stravování:

Během dní strávených v termálech Slovenska si jistě nenecháte ujít ani naši kuchyni, kde si můžete vychutnat tradiční speciality jižního Slovenska, těstoviny, ale i jídla zdravé výživy. Milovníci dobrého vína si mohou vybrat z nabídky archivních vín a jednak vína z produkce domácích vinařů.

KONTAKT:

Pulse Podhájska, s.r.o.
Belek 402, 94148 Podhájska, tel.: +421 905 277 257

www.podhajska.penzion-pulse.sk