Penzion Royal se nachází v obci Podhájska v části Belek, na úpatí Pohronské pahorkatiny. Podhájska je známá svým termálním pramenům, jehož voda má širokospektrální účinky.
Nově vybudovaný penzion splňuje ty nejnáročnější požadavky na ubytování. Svým vybavením je vhodný jak na odpočinek pro návštěvníky termálního koupaliště, jakož i na různé podnikové semináře, školení, rod. oslavy apod.
Hosté mají k dispozici stylově zařízené pokoje, z nichž každá je vybavena televizí, internetem, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou a WC. V jídelní části je barový pult, TV + Sat. a možnost posezení u krbu. V oddělené části jídelny (separé) prostor s kapacitou cca. 20míst. Z jídelny je východ na letní terasu, kde se dá příjemně posedět a pokochat se pohledem na les nedaleké pahorkatiny.

Penzion dále nabízí možnost zacvičit si ve fitness, relax v sauně a odpočinek v malé vinárně, která se nachází v suterénu penzionu a má kapacitu 26 míst. Možnost sportovního vyžití v interiéru nabízí stolní tenis a v exteriéru tenisový kurt. (Letní sezóna). V letních měsících je k dispozici i altán s kapacitou cca. 25 míst. Parkoviště je v areálu penzionu a je chráněno kamerovým systémem.
KONTAKT:

Penzion Royal

Belecká 354/32, Podhájska

Tel.: +421 907 105 509

www.royalpodhajska.sk