Rádi bychom Vás přivítali v rodinném penzionu Sluneční dvůr, který se nachází přímo v obci Podhájska, necelých 900 m od známého termálního koupaliště. Pro návštěvníky je zajištěno parkování v areálu penziónu a to za uzamykatelnou bránou.
Za pěkného počasí je možné využít posezení na zahradě a pro malé děti je k dispozici pískoviště, kde si mohou krásně v bezpečí hrát (hračky s sebou). V našem penziónu myslíme i na milovníky grilování. Pro ně je připraven venkovní gril, kde si mohou ugrilovat lahodnou krkovičku, kuřecí steak či jinou dobrotu dle vlastní chuti. Samozřejmostí je bezplatné připojení Wi-fi internet.

Nabízíme ubytování ve dvou a čtyř lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV a vybavenou kuchyňkou. Součástí každého pokoje je malá kuchyňka se základním vybavením – příbory, talíře, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, nádobí.

Celková kapacita našeho penzionu je 20 lůžek – 4 dvoulůžkové pokoje a 3 čtyřlůžkové pokoje.

Pro hosty je rovněž k dispozici společenská místnost, ve které během sezóny nabízíme k občerstvení dobré moravské vínko, točené chlazené pivko nebo nealko nápoje.
KONTAKT:

Podhájska, Kostolná ul. 32

tel. CZ: +420 777 109 481

tel. SK: + 421 918 165 272

www.slunecnidvur.eu