Ubytování v sluncem zalité lokalitě jižního Slovenska, v obci Podhájska. Tato malebná vesnička se dostala do povědomí návštěvníků díky svému tekutému pokladu, termální léčivé vodě koupaliště Podhájska, která příznivě působí na nemoci pohybového ústrojí, dýchacích cest a kožní onemocnění.Odpočiňte si u nás, zagrilujte, pohrajte si s dětmi ve velkém zeleném areálu, prostě prožijte příjemné chvíle s nejbližšími a přáteli.


Penzion Astra služby

Naše zařízení jsou svým vybavením, vhodnou lokalitou (vzdálenost od koupaliště 10 min. pěší chůzí, v blízkosti restaurace, potraviny a letní kino) ideální pro rodinnou dovolenou, víkendové pobyty, firemní akce, sportovní soustředění, srazy, pobytové a wellness balíčky.

ASTRA I.

Penzion Astra I. je situován jen 500 m od termálního koupaliště Podhájska, v části Svätuša na Nové ulici.

Hostům nabízí ubytování v sedmi 2-3-4-lůžkových pokojích s možností přistýlek. Pět pokojů je samostatně vybavených sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout), lednicí a TV-SAT. V přízemí je k dispozici společná kuchyň se sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením.

Dva pokoje v přízemí jsou řešeny jako apartmán, mají společné sociální zařízení, kuchyňku (s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí) a dvě TV-SAT.

ASTRA II.

Nový penzion Astra II. je vybudován za penzionem Astra I. na společném pozemku v obci Podhájska. Tento dvoupatrový penzion nabízí ubytování ve dvanácti pokojích s 2-4 lůžky.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a lednicí. Čtyři pokoje v přízemí mají samostatné kuchyňské koutky, na 1. a 2. patře jsou zařízeny společné kuchyňky pro hosty z příslušného patra. V suterénu se nachází společenská místnost, ve které se mohou pořádat společenské posezení, silvestrovské oslavy, příp. firemní školení. Všechny pokoje v patře mají balkony s možností posezení, které poskytuje pěkný výhled na celou Podhájskou.
Penzion Astra kontakt

Nová ulica č. 126 (Svätuša)
941 48 Podhájska

Tel. SR: 00421-41-421 3859
mobil: 00421-908 690 970
E-mail: penzion.astra@gmail.com

www.astra.podhajska.sk