Penziony Energy I, II nabízejí svým hostům komfortní ubytování v těsné blízkosti termálního koupaliště Podhájska. Hostům je k dispozici celkem 42 pokojů a 5 prostorných apartmánů, které uspokojí i náročného zákazníka. Stylově zařízená restaurace je otevřena v prostorách nově vybudovaného penzionu Energy II a nabízí jídla tradiční české kuchyně i mezinárodní kuchyně, obohacené o nabídku loveckých specialit.
Penziony Energy nabídka a služby

Penzion Energy I.

Objekt Energy I stojí přímo u zdroje unikátního termálního vřídla. Třípatrová budova má kapacitu 60 lůžek a 10 přistýlek rozdělených do 27 pokojů a 3 prostorných apartmánů.

Penzion Energy II.

Penzion Energy II se nachází cca 200 m od penzionu Energy I, v těsné blízkosti zimního vstupu do termálního koupaliště (cca 30 m). Je situován čelní stranou do areálu termálního koupaliště. Všechny balkony mají výhled na termální koupaliště. Ubytovací kapacita je 35 lůžek a 10 přistýlek.

Římské lázně

Jsme jediný penzion v Podhájské, který při procedurách používá pravou termální vodu z geotermálního vřídla!

Přijďte nás navštívit a dopřát svému tělu ten pravý relax. V objektu Římských lázní najdete:

  • velký sedací bazén s termální vodou
  • Jakuzu
  • Kleopatřin koupel
  • sauny
  • vanové koupele (balneovane)
  • masáže, kosmetiku, pedikúru
Restaurace

Restaurace (s kapacitou 75 osob) poskytuje možnost uspořádání rodinných oslav, svateb, posezení, nebo podnikatelských setkání. Objekt mohou velmi vhodně využít sportovní i společenské kluby, kolektivy, pracoviště na uspořádání porad, soustředění, školení, seminářů, kurzů, jednání, případně zasedání, či prezentací.

Nově vybudovaná letní terasa restaurace Energy II s kapacitou 60 míst Vám nabízí možnost, posedět si na čerstvém vzduchu při živé muzice a vychutnat si příjemné chvíle při vynikajícím jídle z naší kuchyně, při široké nabídce alko i nealko nápojů, v níž nechybí ani různé druhy čepovaného piva.

KONTAKT:

Penzión Energy I Podhájska

Recepce:  +421 (0) 356586129

Penzión Energy II Podhájska

Recepce:  +421 (0) 356586164

www.energy-podhajska.sk