Penzion Quatro I: Vám nabízí ubytování 1200 m od termálního koupaliště. Pokoje jsou 2,3-lůžkové s vlastním sociálním zařízením, TV. Celková kapacita je 50 míst. K pohodlí slouží společenská místnost s televizí, malým barem pro občerstvení, zahradní krb, dětské hřiště s pískovištěm a možností koupání se v bazénu u penzionu.


Penzion Quatro I.

Penzion navštěvují v podzimních, zimních a časných jarních měsících různé sportovní a fotbalové kluby na soustředění, kde využívají blahodárné účinky termální vody. Mají možnost pronajmout si na své tréninky fotbalové hřiště, popřípadě krytou sportovní halu za výhodných podmínek. Vynikající terén Pohronské pahorkatiny s různými výškovými převýšeními a málo frekventovanými cestami iv horském terénu je přímo ideální pro cykloturistiku, kterou využívají klienti z Čech a Polska.

Penzion Quatro II.

Vám nabízí ubytování 300 m od termálního koupaliště, autobusové a železniční stanice. Ubytování poskytujeme v 2, 3, 4-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a internetovým připojením. Pokoje mají balkon nebo terasu. V penzionu se podávají snídaně formou švédských stolů.

Penzion Quatro III.

Vám nabízí ubytování 300 m od termálního koupaliště, autobusové a železniční stanice. Penzion se nachází vedle Penzionu Quatro II. Ubytování poskytujeme v 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a internetovým připojením. Pokoje mají balkon nebo terasu.
Penzion Quatro IV.

Penzion QUATRO IV je nový penzion, který se nachází 350 m nad koupalištěm pod lesem v tichém prostredí. Pokoje jsou 2,3 lůžkové s možností přistýlky, mají vlastní sociální zařízení se sprchou, TV, ledničku a varnou konvici, balkon nebo terasu. Možnost venkovního posezení. Parkování je zajištěno u objektech. V penzionu se poskytují snídaně formou bufetu. Nejbližší restaurace je cca 400 m.

KONTAKT:

www.apartmanypodhajska.info