Ubytování Habrman

Ubytování Habrman

Ubytování Habrman je situované v atraktivní části obce Podhájska,  jen 1000 metrů od oblíbeného termálního koupaliště, v jehož areálu je Vám k dispozici i nově vybudované wellness centrum Aquamarin. V těsné blízkosti ubytování – ve vzdálenosti jen 200 metrů, můžete využívat i služby letního kina, obchodu s potravinami či hostince.

 
Celoročně Vám nabízíme příjemné ubytování apartmánového typu se samostatnými vchody. Každý z pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou, ledničkou, mikrovlnnou troubou a televizorem. Ubytování Habrman je tak velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

K dispozici jsou Vám tři 3-lůžkové pokoje s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením, jakož i jeden apartmán s oddělenou ložnicí, kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Příjemně odpočinout si mohou hosté při venkovním posezení na prostorné terase. Připraven  pro Vás máme i jeden velký 3-ložnicový apartmán s kapacitou pro 6 až 8 osob. Apartmán je vhodný pro větší skupinu hostů a patří k němu i venkovní terasa.
Ve dvoře ubytování je parkoviště pro auta, nechybí ani altán s krbem či dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou. Po dohodě poskytujeme hostům při příjezdu a odjezdu bezplatný odvoz na železniční stanici.

KONTAKT:

Jana HABRMANOVÁ
ul. Sv. Jána 204, 941 48 PODHÁJSKA

GPS: 48°6’46.51″N, 18°20’19.54″E

tel: 00421 905 107 248

e-mail:janahabrmanova@gmail.com

http://www.podhajskajana.szm.com