Na jihu Slovenska, v tiché vesničce Podhájska se nachází Vila Barónka, která je po rekonstrukci připravena ubytovat Vás i v zimním období. V obci Podhájska se nachází termální koupaliště s výraznými léčivými účinky.
 

Vila: po další rekonstrukci (středního a dolního podlaží) vzniklo 6 apartmánů (3 na středním a 3 na dolním podlaží). Každý apartmán má své vlastní sociálky, do kterých se ve dvou případech (S1 a S3) vchází přímo z pokoje a do ostatních (S2, D1, D2 a D3) přes chodbu. Takto jsme o třídu zvýšili úroveň soukromí a hygieny, přičemž ceny se změnily jen minimálně.

Horní podlaží obsahuje: kuchyň, koupelnu (sprchový kout a 2 umyvadla), WC-pánové, WC-dámy, dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj a čtyřlůžkový pokoj; na čtyřlůžkovém nebo třílůžkovém pokoji je možnost poskytnutí jedné přistýlky rovnocenného s lůžkem

Střední podlaží obsahuje: kuchyň, tři dvoulůžkové apartmány s vlastními sociálka; ve dvou pokojích je možnost poskytnutí přistýlky rovnocenného s lůžkem

Spodní podlaží obsahuje: kuchyň, tři třílůžkové pokoje; ve dvou pokojích je možnost poskytnutí přistýlky rovnocenného s lůžkem.

Poloha: 500m od koupaliště. (Pěšky cca 10-15 min.)
KONTAKT:

Vila Barónka

Ing. Ján Piško, mob.: +421 903 887 469

www.podhajska-baronka.sk