Villa Emily

Villa Emily

Villa Emily poskytuje ubytování v soukromí v blizkosti termálního koupaliště Podhájska. Ubytování se nachází v příjemném a tichém prostředí pod lesy a poskytuje výborné podmínky pro rekreaci pro tym kteří vyhledávají relax, klid a odpočinek během dovolené.




Villa poskytuje ubytování ve dvou a tří-lůžkových pokoji se společným sociálním zařízením a jednom dvoulůžkovém pokoji se samostatným sociálním zařízením. Pokoje poskytují možnost přistýlky. Součástí ubytování je plně zařízená kuchyňka a terasa s posezením. Pokoje jsou vybaveny televizním přijímačem a možnosti přístupu na Wi-Fi internet. Villa Emily taktéž poskytuje ubytování v chatce s kapacitou pět lůžek, se samostatnou kuchyňkou a samostatným sociálním zařízením.

Soucástí ubytování v soukromi je rozsáhlý areál poskytující možnost venkovního posezení u grilu, hraní basketbalu a stolního tenisu. Ubytování nezapomíná ani na nejmenší, kteří mohou využít dětské pískoviště, houpačka, dětské jízdní kola a samozřejmě množství hracek.

Majitelem automobilových vozidel je poskytnuta možnost bezpečného a bezplatného parkování aut ve dvoře. Pro klienty využívající železniční a autobusovou dopravu zajistí možnost bezplatného vyzvednutí a odvozu na nádraží v obci.

Ubytování je vzdáleně jen 10 minut od termálního koupaliště a 3 minut od autobusového a zeleznicni stanice.




KONTAKT:

Villa Emily
Stepnicna ulica 480
Podhajska 94148
 
Telefonny kontakt:
00421904407180
 

www.villaemily.sk