Dopřejte si spa & wellness na světové úrovni! Relaxujte v sauně, dejte si Kneippův koupel, nebo si vychutnejte klidnou procházku v Botanické zahradě s výhledem na želvy a rybičky.
  • Kneippův koupel Nachází se v prostorách vnějšího bazénového světa. Jedná se o střídavý koupel nohou ve studené a horké vodě, který prokrví dolní končetiny, stimuluje krevní oběh a podporuje imunitu organismu.
  • Slovenská sauna Sauna ve stylu typické slovenské dřevěnice se nachází v prostorách vnějšího bazénového světa. V prostorách sauny je i odpočívací místnost a sprchy sloužící k ochlazování po saunování. Sauna je přístupná návštěvníkům wellness centra zdarma jako bonus k bazénovému svetu.
  • Vodní bar Během pobytu se návštěvníci wellness centra mohou občerstvit ve vodním baru, který je situován přímo v prostorách hlavního rekreačního bazénu. Občerstvení je možné rovnou z bazénu, nebo je k dispozici posezení vedle vodního baru s kapacitou 12 židlí. Ve vodním baru najdete pestrou nabídku nealkoholických a alkoholických nápojů, kávy, cukrovinek a lehkého občerstvení ve formě baget, sendvičů.
  • Dětské hřiště Nachází se vedle dětského bazénu, děti mohou využít dětské hřiště sestávající z pestrobarevných tunelů a domků se skluzavkou, končící v bazénu s kuličkami, jako i houpačku ve tvaru velryby.
  • Botanická zahrada Na patře wellness centra se mohou návštěvníci projít, odpočinout si a pokochat se krásami malé botanické zahrady – krásnými rostlinami, želvami, zda rybičkami plovoucími v akváriu, jehož dno je prosklené a poskytuje výhled na rybičky i z prostoru šaten.