Sauny, inhalace, vodní peklo, mořský koupel, ledopád či tropický tunel…  To vše si můžete dopřát ve špičkově vybaveném moderním Wellness Centru Akvamarín v Podhájske.
 

 

 • Finská sauna Teplota do 100 ° C. Působení sauny na lidský organismus má mnohostranné účinky. Saunování je výborné jako prevence proti různým nemocem a zároveň zvyšuje odolnost organismu. Pocením se z těla vyplavují všechny toxiny a následné ochlazování zvyšuje otužování organismu. Poskytuje uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací.
 • Bio sauna Teplota do 70 ° C. Poskytuje regeneraci a relaxaci, posílení imunitního systému. Bio sauna působí jako prevence proti nemocem ze stresu jako vysoký či nízký krevní tlak, chronická vyčerpanost. Zároveň stabilizuje krevní oběh, vyplavuje z těla hluboko uložené nečistoty a zlepšuje elasticitu pleti.
 • Slaná inhalace Parní sauna, která blahodárně působí na celkové prokrvení pokožky. Zajišťuje přirozené vyhlazení pokožky, napomáhá při onemocněních horních cest dýchacích a zajišťuje detoxikaci organismu.
 • Dětské hřiště Nachází se vedle dětského bazénu, děti mohou využít dětské hřiště sestávající z pestrobarevných tunelů a domků se skluzavkou, končící v bazénu s kuličkami, jako i houpačku ve tvaru velryby.
 • Bylinková inhalace Parní sauna je optimální pro uvolnění a odstranění škodlivých látek z organismu, slouží k pročištění dýchacích cest a uvolnění celého organizmu. Vlhký vzduch příznivě působí na pokožku, která se silně prokrvuje a intenzivně čistí. Příjemné vůně léčivých bylinek jsou balzámem na všechny smysly, mají zklidňující účinky a působí proti tělesné únavě.
 • Ochlazovací lázeň Parní sauna je optimální pro uvolnění a odstranění škodlivých látek z organismu, slouží k pročištění dýchacích cest a uvolnění celého organizmu. Vlhký vzduch příznivě působí na pokožku, která se silně prokrvuje a intenzivně čistí. Příjemné vůně léčivých bylinek jsou balzámem na všechny smysly, mají zklidňující účinky a působí proti tělesné únavě.
 • Vodní peklo Teplota vody do 38 ° C, plocha 15 m 2 , hloubka 0,75 m. Bazén s vodními atrakcemi jako vodní hřib, masážní trysky, situovaný v tzv. jeskyni nabízí v kombinaci se světelnou terapií příjemný prostor k relaxaci.
 • Mořský koupel Sprcha s termální vodou, má mimořádně příznivý léčivý vliv na imunitní systém, pomáhá předcházet onemocnění jako chřipka, rýma. Čistí nosní dutiny, dobře ovlivňuje při léčbě zánětu hrdla, pomáhá zlepšovat zrak. Je vhodná při kožních onemocněních, zejména psoriáze, atopickém ekzému a jiných. Významně zlepší stav lidí s alergií.
 • Tropický tunel Ve stěnách tunelu s délkou 5 m jsou masážní vodní trysky a sprchy, které simulují tropický déšť, jemný déšť i mlhu. V kombinaci se světelnými efekty poskytuje pobyt v tropickém tunelu uvolnění a relaxaci. Procedura masíruje a prokrvuje pokožku, stimuluje krevní oběh, poskytuje regeneraci organismu a odbourává toxické látky z tkání.
 • Tepidárium Poskytuje návštěvníkům možnost odpočinku mezi saunováním a po jeho skončení. K dispozici jsou tři tvarované příjemně vyhřáté lehátka sloužící k mírnému a šetrnému prohřátí celého těla a čtyři lehátka v klidové místnosti s pitnou fontánkou. Příjemná relaxační atmosféra je umocněna světelnou terapií a odpočinkovou hudbou.
 • Ledopád Nabízí ochlazení krystaly ledu po saunování. Prudkým ochlazením organismu dochází k posilování imunitního systému a zvýšení tvorby krvinek.
 • Vědro odvahy Tato procedura je klíčem k trvalému zdraví a vitalitě organismu. Prudkým ochlazením přichází ke stimulaci imunitního systému a zvýšení počtu tvorby červených a bílých krvinek.